https://www.carrefoursa.com/tr/ciftliklerden-sofraniza?utm_source=sozcu&utm_medium=masthead&utm_campaign=desktop_et_kampanyasi

27 Mart 2019 Çarşamba

turkiyeninsesi67.com

“RUTİN HİZMETLERİ DEĞİL, ESNAFA SAHİP ÇIKMAYA GELİYORUZ”

rutin-hizmetleri-degil-esnafa-sahip-cikmaya-geliyoruz

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin Belen Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine davet etti. AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin seçim çalışmalarını gece günüz demeden sürdürüyor.
09 Mart 2019 Cumartesi 17:12

 Dün gece geç saatlere kadar ekibiyle birlikte kentteki kafeleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden Erol Şahin, bugün de Belen Sanayi Sitesi esnaf ziyaretleri ile çalışmalarına başladı.

Belediye Meclis Üyesi adayları ve partilileri ile birlikte Belen Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Şahin, esnafı ve site çalışanlarını 19 Mart tarihinde Kdz. Ereğli’de gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet etti.

Esnafın sorunlarını en iyi kendisinin bildiğini ifade eden Şahin, kendisine iletilen problemleri tek tek not aldı. Şahin “31 Mart seçimlerinden sonra tüm sorunları birlikte aşacağız. Site yönetimi ve esnaf ile bir araya gelip ne yapılması gerekiyor, sitenin ne ihtiyacı var, bu ihtiyaçlara belediyenin katkısı ne olabilir bunları birlikte istişare edip gerekeni yapacağız. Biz sadece yol yapan, çöp toplayan ve rutin belediyecilik hizmetleri yapan bir belediye olmayacağız. O işleri daire müdürleri zaten yapar. Biz bu kentin ekonomisini nasıl canlandırırız, küçük ve orta ölçekli işletmecilerimize nasıl katkımız olabilir bunların peşinde koşacağız. Ereğli’ye yeni yatırımcıların getirilmesi için kapılarına gideceğiz.

Sizler hepiniz bu kentin ekonomisine katma değer sağlıyorsunuz. Hepiniz yanınızda personel çalıştırıyorsunuz. Bizim sizin sorunlarınıza sahip çıkmamız asli görevimizdir. Artık bu kentte sanayici ve esnaf yalnız değil, olmayacaktır da. Biz esnafa ve sanayiciye festivallere para veren kişiler gözüyle bakmayacağız” dedi.

Şahin, Kdz. Ereğli için 31 Mart seçimlerinin çok büyük bir fırsat olduğunu ve Ereğli insanının bunu mutlaka değerlendirmesi gerektiğinin altını çizdi

Haberin etiketleri:

HABER MERKEZİYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM HABERLER

Halil Posbıyık'ın Hızına Kimse Yetişemiyor..

CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Tarih Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği’ni ziyaret

BAŞKAN UYSAL, TİCARET ODASI’NI ZİYARET ETTİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Op. Dr.Hüseyin Uysal, BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi

GÜLÜÇ DE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

Cumhuriyet Halk Partisi, Ereğli’ye bağlı Gülüç Beldesi'nde seçim bürosu açılışını

UYSAL, 1.NOLU SAKİNDERE’LİLERLE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Hüseyin Uysal, Bağlık Mahallesi 1.nolu Sakindere sokakta

Akdemirden Üzüntü mesajı..

Kozlu grizu faciasının üzerinden tam 27 yıl geçtiğini, yaşanan acıların ise yüreklerde aynı şekilde

HALİL POSBIYIK EVEDER ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim çalışmaları kapsamında sivil

ZONGULDAK - HAVA DURUMU

ZONGULDAK
turkiyeninsesigazetesi.com