https://www.carrefoursa.com/tr/ciftliklerden-sofraniza?utm_source=sozcu&utm_medium=masthead&utm_campaign=desktop_et_kampanyasi

27 Mart 2019 Çarşamba

turkiyeninsesi67.com

GÜLÜÇ DE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

guluc-de-secim-burosu-acilisi

Cumhuriyet Halk Partisi, Ereğli’ye bağlı Gülüç Beldesi'nde seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. Açılışa CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Burak Emrah Yapıcı'nın yanı sıra CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, CHP Ereğli Belediye Başkan
01 Mart 2019 Cuma 20:00

Adayı Halil Posbıyık, CHP Ereğli İlçe Başkanı Sevdekar Aras, İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu, CHP ve İYİ Parti yöneticileri, belde başkanları ve çok sayıda yurttaş katıldı.

Açılış konuşmasının ardından Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, "Ereğli'de ne olacaksa Gülüç'te de o olacak. Emrah kardeşimiz ile Gülüç iyi olacak, güzel olacak; Cunhuriyet'in, Atatürkçülüğün ilkeleri doğrultusunda dertlere derman olacak" derken, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney 7 gün 24 saat Gülüç'ün hizmetinde olduklarını ve CHP'nin bayrağını Gülüç'e asacaklarını söyledi.

CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Burak Emrah Yapıcı, projelerinden ve görüşmelerinden bahsederken; Gülüç Beldesi'ne ambulans sözü aldıklarını duyurdu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştüklerini ve selamlarını Gülüç'e getirdiklerini söyleyen Yapıcı ayrıca Gülüçlü kadınlara atölyeler kurarak, herkesin gelir elde edebileceği ve Gülüç'ün kronik sorunlarını çözeceklerini söyledi.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ise Halil Posbıyık ve Burak Emrah Yapıcı'yı göstererek; "Bir yanda tecrübe, bir yanda gençlik; işte Cumhuriyet Halk Partisi" diyerek başladığı konuşmasında, Meclis’te Ereğli ve Gülüç Beldesi’ni ilgilendiren çalışmaları hakkında bilgiler verdi."AKP iktidarının 16 yılda Türkiye'yi getirdiği nokta, tanzim satış noktaları" derken "İnsanları açlıkla, yoksullukla kuyruklara sokanlar bir de bunu çok olumlu bir şeymiş gibi övünerek anlatıyorlar, İnsanları sadakaya muhtaç edip sonra da bunu bir lütufmuş gibi sunuyorlar." dedi.

CHP'li Yavuzyılmaz ayrıca Tersanelerin tekrar açılması için Botaş ile görüştüğünü ve tanker siparişi alınması için talepte bulunduğunu belirterek, "Karayolları Genel Müdürlüğü ve Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı'na sordum, dedim ki 'Duble yollar yapıyorsunuz ya bunun ne kadarında bariyer eksikliği var?'. Cevap ne biliyor musunuz? 10 bin kilometre... Bu bariyer eksikliklerini giderelim dedik, Erdemir Genel Müdürü'nü aradım dedim ki çelik bariyerleri Erdemir'de üretelim. Beton bariyerleri de Çaycuma Belediyesi beton santralinde üretelim dedik Çaycuma Belediye Başkanımız'ı aradık. Bunu yaparlarsa binlerce kişi istihdam edilir." ifadelerini kullandı.

Başkan Adayına oy isteyen Yavuzyılmaz'ın konuşmasının ardından, seçim bürosu açılışı yapıldı.


Haberin etiketleri:

gülüç secim ofisiYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM HABERLER

Halil Posbıyık'ın Hızına Kimse Yetişemiyor..

CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Tarih Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği’ni ziyaret

BAŞKAN UYSAL, TİCARET ODASI’NI ZİYARET ETTİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Op. Dr.Hüseyin Uysal, BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi

GÜLÜÇ DE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

Cumhuriyet Halk Partisi, Ereğli’ye bağlı Gülüç Beldesi'nde seçim bürosu açılışını

UYSAL, 1.NOLU SAKİNDERE’LİLERLE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Hüseyin Uysal, Bağlık Mahallesi 1.nolu Sakindere sokakta

Akdemirden Üzüntü mesajı..

Kozlu grizu faciasının üzerinden tam 27 yıl geçtiğini, yaşanan acıların ise yüreklerde aynı şekilde

HALİL POSBIYIK EVEDER ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim çalışmaları kapsamında sivil

ZONGULDAK - HAVA DURUMU

ZONGULDAK
turkiyeninsesigazetesi.com