https://www.carrefoursa.com/tr/ciftliklerden-sofraniza?utm_source=sozcu&utm_medium=masthead&utm_campaign=desktop_et_kampanyasi

27 Mart 2019 Çarşamba

turkiyeninsesi67.com

BAŞKAN UYSAL, TİCARET ODASI’NI ZİYARET ETTİ

baskan-uysal-ticaret-odasini-ziyaret-etti

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Op. Dr.Hüseyin Uysal, BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, BBP Belediye Meclis Üyeleri adayları ile birlikte İlçe Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti.
01 Mart 2019 Cuma 20:18

 ETSO Başkanı Arslan Keleş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Uysal’a ve ekibine yerel seçimlerde başarılar diledi.

ETSO ve Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin uyum içinde çalışmalarının şehrin menfaatleri ve gelişimi açısından önemine değinen Başkan Keleş, “5 yıldır Ereğli için bir mücadele verdiniz. Bir takım beklenmeyen, istenmeyen olaylar cereyan etti sizin açınızdan baktığımızda ama siz hizmet etmekteki kararlığınızı tekrar iradenizi ortaya koyarak yola devam kararı aldınız. Sizi bu anlamda kutluyorum. Çünkü siyaset ve hizmet işi uzun soluklu bir maraton. Bazı şartlar sizi istemediğiniz yere getirebilir. Farklı senaryolar olabilir ama siz şu mesajı açık ve net veriyorsunuz. ‘Ben hizmete devam etmek istiyorum’ bunun kararını verecek olan halktır. Yaklaşık 80 bin kişi oy kullanacak diye düşünüyoruz. Seçim hattında insanlarımız çok daha kararlı ve itina gösteriyorlar. Size de BBP çatısı altında meclis üyelerine de başarılar diliyorum. Ziyaretinizden ötürü bize de şeref verdiniz. Sizleri yanımızda gördük. Bugüne kadar çalışmaya başladığımız süre içinde iyi ilişkiler içinde olduk. Bir şeylerin Ereğli’de değişmesi lazım. Eski yöntemlerle farklı sonuç alınmayacağına inananlardanım. İnşallah sizin için hayırlı olur” dedi.

BAŞKAN UYSAL: HEDEFİM KURUMLAR ARASI İLETİŞİM, DİYALOG VE GÜVENİ SAĞLAMAK

Belediye Başkanı ve BBP Adayı Hüseyin Uysal ise, Kamu kurum ve kuruluşlarının işbirliğinin önemine dikkat çekerek şu açıklamayı yaptı;

“Ticaret odası ile ilişkilerimiz, rahmetli Yaşar Tetiker ağabeyimiz zamanından beri iyi bir diyalog içinde sürüyor. İlçelerde, Kaymakamlık, Ticaret ve Sanayi Odası, Belediye ve Yüksek Öğretim Kurumu’nun işbirliği konusunda dörtlü ayağı kurmamız lazım. En büyük problemimiz belediyeden başlamak üzere belediyenin içindeki kurumsal güveni sağlamak ve kurumlar arası iletişimi, diyalogu ve güveni sağlamak. Bunu sağladığınız zaman hem maliyetiniz, hem de hızınız artar.Değişim iyi güzel ama değişim yaparken dünyayı iyi algılayan, zamanın ruhunu anlayabilen insanlarla değişim olur. Yoksa öteki türlü bunu gerçekleştiremeyiz. Adaylar sizi ziyaret geliyorlar. Bunları takdir ediyorum. Adayların Ereğli’ye kazandırdıkları hizmetler var. Güzel hizmetler yapan eski başkanımız var ama bu günümüze uygun değil.

Artık çağ o kadar değişti ki çok hareketli ve günlük işleri organize etmek gerekiyor. Bu yüzden de ben göreve tekrar talip oldum.

Yaptığımız çok iş var, eksik ve yarım kalan projelerimiz var. Ana hatlarıyla söylemek gerekirse yeşili koruduk ve çevreye çok önem verdik. Tarihi mirasları korumak ve gelecek nesillere aktarmak konusunda. Anlatamamak, anlaşılmamak bildiğiniz gibi yaşadığımız 6 seçim 15 Temmuz darbe girişimi var. Bunu toplumla paylaşamadık. Trafik konusunda insan hayatını kolaylaştırıcı tedbirler alacağız. Önemli olan şu. Ticaret Odası bir ilçenin en önemli organı. Bizim kardeş kentlerimize giderken TSO üyelerini yanımıza almamız lazım. Delegasyonla giden insanların. Bu güne kadar bu olmamış. İnsan odaklı, huzurlu kavgasız bir şehir istiyoruz. Bunun için çalışacağız”.

TSO Meclis Başkanı ve Meclis Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a BBP İlçe Başkanı Turabi Çelik ve Meclis Üyesi adayları eşlik etti.
 

Haberin etiketleri:

HABER MERKEZİYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM HABERLER

Halil Posbıyık'ın Hızına Kimse Yetişemiyor..

CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Tarih Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği’ni ziyaret

BAŞKAN UYSAL, TİCARET ODASI’NI ZİYARET ETTİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Op. Dr.Hüseyin Uysal, BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi

GÜLÜÇ DE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

Cumhuriyet Halk Partisi, Ereğli’ye bağlı Gülüç Beldesi'nde seçim bürosu açılışını

UYSAL, 1.NOLU SAKİNDERE’LİLERLE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Başkan Adayı Hüseyin Uysal, Bağlık Mahallesi 1.nolu Sakindere sokakta

Akdemirden Üzüntü mesajı..

Kozlu grizu faciasının üzerinden tam 27 yıl geçtiğini, yaşanan acıların ise yüreklerde aynı şekilde

HALİL POSBIYIK EVEDER ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim çalışmaları kapsamında sivil

ZONGULDAK - HAVA DURUMU

ZONGULDAK
turkiyeninsesigazetesi.com